чужа білизна

Я – дівчина. Відповідно до стереотипів, мене мало б цікавити все-все-все, що відбувається, я маю бути в курсі всіх пліток. З особливою увагою і пильністю я маю ставитись до новин з особистого життя. Навіть найінтимніших. Але то стереотип. Бо я не така.

Скажете «ой, та ладно не така! Всі ви такі!»

Відповім – ні.

Я не вважаю за доцільне лізти в чиєсь особисте життя, якщо воно не моє. Для мене це щось інтимне, можливо навіть щось на зразок нижньої білизни – її не мають бачити всі.

Стереотипи ламаються. І так само розмиваються думки щодо особитого.

До чого я веду?

Загалом, за свої вісімнадцять років (вже з половиною, якщо це щось змінить суттєво) я не раз особисто зіткалась з плітками – і в чужу адресу, і в свою. Часом ці плітки були невинними і можливо навіть абсурдними, смішними. Але часом людей настільки цікавить особисте життя інших, що лише за однією якоюсь дрібничкою вони ладні робити неправильні висновки і їх же потім поширювати всім, кому не лінь.

Кажуть, що плітки поширюють жінки. Що саме ми являємось найбільшими пліткарками. Тут я ладна посперечатись і доволі таки серйозно на це налаштована (це наперед, мо’, хто протестуватиме).

Знаєте, я багато бачила хлопців, які пліткують не менше, ніж дівки. Більше того, я знаю людей, які ладні поширювати плітки, стрираючи географічні кордони. Зараз я говорю не в маштабах країни, звісно що, але все одно.

Мене неабияк дивує, чому людям настільки цікаво знати, що відбувається в особистому житті інших? Невже це настільки важливо? Без цього неможливо прожити, чи як?

Чому люди сунуть свого носа туди, куди не потрібно? Невже вони не бачать, що є межа, паркан височезний, на якому написано крупними літерами «Не лізь! Особисте!» Хоча краще було б, та і доцільніше, повісити табличку, яка свого часу висіла в аудиторії одного викладача з гуманіратних дисциплін, з написом «Не підлазь – уб’є». Можливо, тоді це було б більш ефективно.

Чому людям так подобається порпатись в чужій білизні?

Може, хтось знає, що керує цими людьми, коли вони створюють плітки і ласо обговорюють їх потім? Чесно, відповіді на це питання я знайти не можу. Так само не можу знайти навіть якесь виправдання їм.

Чи то, можливо, я просто чогось не розумію?

чужа білизна: 1 комментарий

  1. да

    є таке

    неприємне

    Ти знаеш, Ксю, теж ніколи не розуміла таких людей

    мені здається, з такими людьми треба їх же зброєю — вони тобі плітки, а ти хоп — і на собі всі ті плітки замикаєш.

Обсуждение закрыто.