Блог > Коментарі до замітки

минеться, правда ж?

В мене ніколи не було такого, шоб я ставила собі за ціль знайти хлопця. Та і зараз такої звички не маю. Часом я навіть радію, шо сама - немає ні скандалів, ні сварок, ні з"ясувань відносин.

Але от буває такий стан, коли просто хочеться тепла, любові, ніжності. І зараз саме такий момент.

Не знаю чому, але зараз на душі якось так паршиво. Всередині мене ніби пустота якась. Ніяких емоцій. Єдине, чого мені зараз хочеться - це пригорнутись до коханої людини, відчути  задоволення від простого мовчання і тепла його обіймів. Хочеться просто заплющити очі і відчувати цей кайф.

Але ж, блін. Я зараз нікого поруч з собою не уявляю. Навіть, коли писала про кохану людину. Мені ніхто не подобається. Є лише друзі і знайомі. Все. Я не можу сприймати когось як щось більше, ближче. Ніхто не переходить межі "дружба/знайомство". Зовсім ніхто.

Блін. Сама себе не впізнаю. Давно такого стану не було. Це все осінній вечір. Минеться, правда ж?

середа, 14.09.2011, ksenia.babenko
Коментарі
2011/09/14 10:37:32
важко сказати, буває ж так, що кохання застає так несподівано - постріл, блискавка, спалах - і все. починаються любовні спазми. все ще буде і всьому свій час!
-
2011/09/20 23:00:19
Це минеться на якись певний період, а потім буде повертатись, поки не зустрінеш когось достойного для себе :)))) Чено кажучи я так думаю, адже в самої такіж думки частенько виникають, та поки я без пари :(
Останні замітки
Besucherzahler mail order russian brides
счетчик посещений
LiveLib